PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can, AK Parti İlçe Teşkilat Temsilcileri, Refah Partisi ve Fazilet Partisi Yönetimleri ve Üyeleri İle Bir Araya Geldi Başkan Hasan Can, AK Parti İlçe Teşkilat Temsilcileri, Refah Partisi ve Fazilet Partisi Yönetimleri ve Üyeleri İle Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti İlçe Teşkilat Temsilcileri, Refah Partisi ve Fazilet Partisi yönetimlerini ve üyelerini Ümraniye Tantavi Sosyal Tesisleri’nde ağırladı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti İlçe Teşkilat Temsilcileri, Refah Partisi ve Fazilet Partisi yönetimlerini ve üyelerini Ümraniye Tantavi Sosyal Tesisleri’nde ağırladı. 

Düzenlenen programa Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; Ümraniye Belediye Meclis 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, AK Parti İlçe Teşkilat Temsilcileri, Refah Partisi ve Fazilet Partisi yönetimleri ve üyeleri katıldı. 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasına Regaib Kandili'ni kutlayarak başladı. Başkan Hasan Can eski yol arkadaşları ile bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek siyasetten bahsetti. Başkan Hasan Can, 31 Mart yerel seçimlerinin önemine değinerek konuşmasını sonlandırdı.

Misafirler program sonunda memnuniyetlerini dile getirerek, Başkan Hasan Can’a teşekkür ettiler. Program hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu. 

 

Tarih : 07 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari