PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Başkan Hasan Can 15 Temmuz Derneğini Ziyaret Etti Başkan Hasan Can 15 Temmuz Derneğini Ziyaret Etti
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, dernek ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsam da Başkan Hasan Can, 15 Temmuz 2016 tarihinde hain darbe girişiminin öncesi ve sonrasında yaşanılanları gelecek nesillere aktarmak amacıyla kurulan 15 Temmuz Derneğini ziyaret ederek dernek yöneticileriyle bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, dernek ziyaretlerine devam ediyor.  Bu kapsam da Başkan Hasan Can, 15 Temmuz 2016 tarihinde hain darbe girişiminin öncesi ve sonrasında yaşanılanları gelecek nesillere aktarmak amacıyla kurulan 15 Temmuz Derneğini ziyaret ederek dernek yöneticileriyle bir araya geldi.

Şehit aileleri ve gazilerle sık sık bir araya gelen Başkan Hasan Can bu kez ise 15 Temmuz Derneğini ziyaret etti. Gerçekleşen ziyaret programına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları İmdat Köseoğlu ve Muharrem Balık, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Özdemir ve Hakan Karataş, 15 Temmuz Dernek Başkanı Abdurrahman Tarık Şebik, 15 Temmuz Gazisi ve 15 Temmuz Derneği Yönetim Kurulu Üyesi İlhami Çil ile 15 Temmuz Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Furkan Doğan bulundu. 

Ziyaret programı öncesi 15 Temmuz Dernek Başkanı Abdurrahman Tarık Şebik, Başkan Hasan Can’a 15 Temmuz derneğini gezdirerek derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Gerçekleşen ziyarette 15 Temmuz Dernek Başkanı Abdurrahman Tarık Şebik, her zaman gaziler, gazi yakınları ve şehit yakınlarının yanında olduğu için ve nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkürlerini sundu. Başkan Hasan Can ise 15 Temmuz ruhunun unutulmaması gerektiğine vurgu yaparak misafirperverliğinden dolayı 15 Temmuz Dernek Başkanı Abdurrahman Tarık Şebik’e teşekkür etti.

Ziyaret programı çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. 

Tarih : 24 Ekim 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari