PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Ve Başkan Hasan Can Ümraniye’deki Fidan Dağıtım Programına Katıldı Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu Ve Başkan Hasan Can Ümraniye'deki Fidan Dağıtım Programına Katıldı
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda düzenlenen fidan dağıtım programına katıldı.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda düzenlenen fidan dağıtım programına katıldı.

Ümraniye Belediyesinin fidan dağıtım programına Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu ve Başkan Hasan Can’ın yanı sıra Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Ümraniye Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Hüseyin Erdoğdu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Ardından program mehter takımının gösterisi başladı.

Ümraniye 15 Temmuz Şehitler Meydanında tüm şehitler anısına 100 bin fidan dağıtımının yapıldığı program; Akit TV, TV52 ve Çay TV’den de canlı olarak yayınlandı.

“Burada Ümraniye’yi daha yeşil yapmak için bir fidan dağıtım programı yapıyoruz” diyerek konuşmasına başlayan Başkan Hasan Can, 15 Temmuz Şehitler Meydanı’na yapılacak otopark ve kültür merkezi projesi ve İBB onayından çıkan 2B arazileri hakkında bilgi verdi. Başkan Hasan Can son olarak “16 Nisan’daki referandum, Türkiye’nin istikrarı için önemli bir gündür” dedi.  

Konuşmasına Başbakan Binali Yıldırım’ın selamını ileterek başlayan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Bizim milletimiz büyük bir millettir, bütün dünyaya insanlığı medeniyeti milletimiz öğretmiştir. Allah’ın izniyle büyük Türkiye için 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini gerçekleştirmek için 16 Nisan'da hep birlikte 'evet' mührünü vuracağız" dedi.

Konuşmaların ardından program fidan dağıtımı ile son buldu.


Tarih : 12 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari