PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı Tarafından İstişare Toplantısı Yapıldı AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı Tarafından İstişare Toplantısı Yapıldı
AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı, geçmişten bugüne ilçe teşkilatında görev yapan yol arkadaşlarını bir araya getirerek istişare toplantısı yaptı. Toplantıya Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı, geçmişten bugüne ilçe teşkilatında görev yapan yol arkadaşlarını bir araya getirerek istişare toplantısı yaptı. Toplantıya Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da katıldı.

Geçmişten bugüne teşkilat mensuplarının bir araya geldiği istişare toplantısına Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fatma Zehra Şener, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve yönetimi, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri Elif Şahin Keleş ve Ebru Saraçoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Nuri Anbarkaya, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve geçmişten günümüze görev alan ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kısa bir konuşma yapan AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, “Bugün burada güzel bir ortamda bir araya geldik. Katılımlarından ve Ümraniye’ye 14 yılda kazandırdığı bir çok kalıcı eser sebebiyle Ümraniye Belediye Başkanımız Hasan Can’a teşekkürlerimi sunuyorum. Biz teşkilat olarak hep birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Allah birlik ve beraberliğimiz bozmasın” dedi. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla hafta sonu açılışı gerçekleşen Üçüncü Havalimanına da değinen Mahmut Eminmollaoğlu, “Türkiye’ye yakışan bir havalimanı inşa edildi. Yeni havalimanımız tüm dünyaya ve ülkemize hayırlı olsun” diyerek konuşmasını bitirdi. 

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can konuşmasına, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla hafta sonu hizmete açılan dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyan İstanbul Havalimanı’ndan bahsederek başladı. Başkan Hasan Can, “Türkiye’nin mega projelerinden biri olan yeni havalimanımızın tüm dünyaya, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” dedi. Başkan Hasan Can, geçmişten bugüne AK Parti’nin yaptığı çok sayıda hizmete de değinerek, “Biz de Ümraniye’de çok güzel işlere imza attık ve 450’nin üzerinde kalıcı eseri ilçemize kazandırdık” dedi. Emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmasına devam eden Başkan Hasan Can, geçmişte yaşadığı anılardan da bahsetti. Başkan Hasan Can konuşmasının sonunda birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Allah, bu birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Fatma Zehra Şener kısa bir konuşma yaparak, “Geçmişten günümüze kadar görev yapan teşkilat mensuplarımızla bir arada olduğum için çok mutluyum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Protokol konuşmalarının ardından bir çok eski teşkilat mensubu söz alarak duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

 

Tarih : 30 Ekim 2018
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari