PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can Ümraniyeli Halil Kahraman’a Taziye Ziyaretinde Bulundu  AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can Ümraniyeli Halil Kahraman'a Taziye Ziyaretinde Bulundu
AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can; AK Parti Ümraniye Yukarı Dudullu Mahalle Başkanı Halil Kahraman’a vefat eden kayınbiraderi nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti MKYK Üyesi veİstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can; AK Parti Ümraniye Yukarı Dudullu Mahalle Başkanı Halil Kahraman’a vefat eden kayınbiraderi nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, Ümraniye Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri bulundu.

AK Parti Ümraniye Yukarı Dudullu Mahalle Başkanı Halil Kahraman ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkürlerini sundu. AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Başkan Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu; Halil Kahraman başta olmak üzere merhumun tüm yakınlarına baş sağlığı diledi.

Tarih : 15 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari