PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk ve Başkan Hasan Can Bingöl Kiğı Sanayici ve İş Adamları Derneğini Ziyaret Etti AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk ve Başkan Hasan Can Bingöl Kiğı Sanayici ve İş Adamları Derneğini Ziyaret Etti
​​​​​​​AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk ve Başkan Hasan Can Bingöl Kiğı Sanayici ve İş Adamları Derneğine ziyarette bulundu.

AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk ve Başkan Hasan Can Bingöl Kiğı Sanayici ve İş Adamları Derneğine ziyarette bulundu.

Bingöl Kiğı Sanayici ve İş Adamları Derneğinde  gerçekleşen toplantı programına Başkan Hasan Can'ın yanı sıra, AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Kiğı Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İbrahim Zirekoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur ve meclis üyeleri ve çok sayıda Bingöllü katıldı.

Programda bir selamlama konuşması gerçekleştiren Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Oktay Ediş,  Başkan Hasan Can’a tüm hemşehri derneklerine yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Ardından bir teşekkür konuşması gerçekleştiren Kiğı Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İbrahim Zirekoğlu, programa katıldıkları için konuklarına teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.

Konuşmasına 18 Mart Çanakkale Şehitlerini ve tüm şehitlere rahmet dileyerek başlayan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, belediye hizmetleri ve çalışmaları hakkında bir konuşma gerçekleştirdi.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, şehitlerimize rahmet diledi ve ardından 16 Nisan’daki referandumun öneminden bahsetti.

Çanakkale Zaferi’nin asla unutulmaması gerektiğini söyleyen Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can,  "Ülkemiz geçmişten bugüne çok şehit verdi. Çanakkale şehitlerine ve vatan için canını siper eden herkese rahmet diliyorum” dedi. Ardından 16 Nisan'daki referandumdan bahseden Başkan Hasan Can, yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi hakkında bilgiler verdi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, davetlerinden dolayı dernek yetkililerine teşekkür ederek, 16 Nisan’daki referandumun öneminden bahsetti.

Tarih : 18 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari