PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır ve Başkan Hasan Can AK Parti Cemil Meriç Mahalle Teşkilatı’ndaydı AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır ve Başkan Hasan Can AK Parti Cemil Meriç Mahalle Teşkilatı'ndaydı
AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Cemil Meriç Mahalle Teşkilatı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Cemil Meriç Mahalle Teşkilatı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Cemil Meriç Mahalle Teşkilatı programına AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Bilgin, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nur Gergin, AK Parti Cemil Meriç Mahalle Başkanı İsmail Kadiroğlu, Cemil Meriç Mahalle Muhtarı Murat Yarar, Ihlamurkuyu Mahalle Muhtarı Burhan Sağlam, AK Parti Teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Cemil Meriç Mahalle Başkanı İsmail Kadiroğlu programda kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can yaptığı konuşmasında, “Cumhuriyet tarihi boyunca 5 defa seçim kazanmış bir parti var mı” diyerek, eski hükümetlerin olumsuzluklarından bahsetti. Başkan Hasan Can, “16 Nisan referandum için, anahtar kelimemiz istikrar. İstikrar ekonomik büyümeyi, güveni getirerek, bu ülkeyi uçuşa geçirecek” dedi. Başkan Hasan Can, “Türkiye’de 80 yılda 1 karış olan, son 14 yılda 3-4 katı oldu” dedi. 

Daha sonra AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır ise konuşmasında, Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sisteminden ve 16 Nisan referandumundan bahsetti.


Tarih : 13 Nisan 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari