PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım  ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.

Gerçekleşen ziyarete AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ve Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşçı ve teşkilat mensupları katıldı.

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım yaptığı konuşmada; “31 Mart Yerel Seçimleri’nin ülkemiz, vatanımız ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can programda bir konuşma gerçekleştirerek; “Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere cevabımızı 31 Mart’ta, sandıkta vereceğiz. Seçimlerin vatanımız ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir konuşma gerçekleştiren AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ise; 31 Mart Yerel Seçimleri’nin öneminden bahsederek “Seçimlerin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım bir konuşma gerçekleştirerek; “Aylardır meydanlarda çalışmalarımız oldu. Amacımız Cumhuriyetimizin 100. yılına doğru daha ferah daha refah bir ülke olmak. 15. seçimimize giriyoruz. Dünya siyaset tarihinde 14 kez seçime girip her seçimde oyunu artırarak milletin desteğini, teveccühünü kazanmış başka siyasi bir hareket yok. Bu konuda liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın millet sevdası, memleket sevdası ve mazlumların sesi olmasının çok büyük payı var. İstanbul seçimini yapacak. İstanbul seçimleri sıradan bir seçim değil, Türkiye’nin gelecek rotasını belirleyecek. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tarih : 26 Mart 2019
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari