PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş İle AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Başkan Hasan Can Bayrak Töreni’ne Katıldı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş İle AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ve Başkan Hasan Can Bayrak Töreni'ne Katıldı
​​​​​​​Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili  Mustafa Ataş ve AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ile birlikte, Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek, bayrak törenine katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz birlikte Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek, bayrak törenine katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen bayrak törenine katıldı. Okul bahçesinde yapılan törene, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş,  AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz,  AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı,  Ataşehir İlçe Millî Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Okul Müdürü Yeşim Atalay, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.    

Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Yeşim Atalay, bir selamlama konuşması yaparak konuklarına katılımları için teşekkür etti.

15 Temmuz’da yapılan darbe girişiminden bahseden Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can,  “15 Temmuz akşamı gördük, yüreğinde vatan, millet ve bayrak sevgisi, ruhunda Ezan-ı Muhammedî sevgisi olan bu ülkenin çocukları, canlarını hiçe sayarak ölümden korkmayan ve ‘Kefenimle yola çıktım’ diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla, ölüme ferman okumuştur. Su uyur, düşman uyumaz. Gençler, sizler bu memleketin yarınını omuzlarınıza alıp,  geleceğe taşıyacak olan evlatlarımız olarak bu hain darbecilerin sinsi planlarını öğrenmek zorundasınız” dedi.

Daha sonra bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, “Sizler imam neslinin yetiştirildiği bu okullarda okuyarak, bu ülkenin geleceği olacaksınız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde bu ülkede bireysel hak ve özgürlüklerin engellendiği dönemleri geride bıraktık. Artık hiç kimsenin ötekileştirilmediği bir Türkiye’de hep birlikte yaşıyoruz. Bundan dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Türkiye’nin geleceğini inşa edeceksiniz. Hepinizi sevgiyle selamlıyorum’’ dedi.

Programda okul tarafından düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmasında birinci ve ikinci olan öğrenciler şiir okudu. Ardından öğrencilere AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can tarafından hediye takdim edildi.


Tarih : 10 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari