PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
Yusuf OCAK
Yusuf OCAK
Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü
Yusuf OCAK
(+90) 216 443 56 00 - 1753

1970 yılında Trabzon’da doğdu. Orta öğrenimini Zonguldak Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından Bahçeşehir Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi ve Planlaması alanında yüksek lisans yaptı.

Eğitimcilik hayatı boyunca Erzincan, Gümüşhane, İstanbul illerinde; ortaokul ve lisede beden eğitimi öğretmeni olarak görev yaptı. Öğretmenliğine; Ali Kul Anadolu Lisesi’nde müdür yardımcılığı ve Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde okul müdürlüğü yaparak devam etti. Başarılı eğitimcilik hayatının yanı sıra futbol oynayarak; Zonguldak Karaelmas Spor Kulübü ve Ankara Azot Spor Amatör Takımı’nda yer aldı. Profesyonel futbol kariyerinde ise, Erzincan Spor Kulübü, Gümüşhanespor ve Trabzon Ofspor formaları giydi.

2014 yılında geldiği Esenyurt Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nde görev süresi boyunca ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atmış, 100.000 lisanslı sporcu yetiştirmiştir.

2019 yılının Eylül ayında Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü olarak göreve başlamıştır.

 

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari