PROJELER
ARAMA
Mustafa KÜÇÜKKAPDAN
Mustafa KÜÇÜKKAPDAN
Belediye Başkan Yardımcısı
Mustafa KÜÇÜKKAPDAN
(+90) 216 443 56 00 - 1056

17.10.1975 İstanbul / Kağıthane / Gültepe doğumludur. 1978 yılından itibaren Ümraniye’de Kazım Karabekir mahallesinde ikâmet etti. Aslen Mersin Tarsuslu olup, Annesi tarafından Tekirdağ Malkaralı'dır.

İlkokula 60.Yıl Meyvelibahçe İlkokulu'nda başladı ve daha sonra Yamanevler İlkokulu'ndan mezun oldu. Ortaokulu Nevzat Ayaz Lisesi orta kısmında tamamladıktan sonra, liseyi Üsküdar Haydarpaşa Lisesi'nde tamamlamıştır. 1992 yılında girdiği üniversite sınavlarında Yıldız Teknik Üniversitesi, İnşaat Fakültesi, Harita ve Kadastro Mühendisliği bölümünü kazanarak 1996 yılında mezun oldu. Üniversite eğitimi süresince mühendislik alanında çeşitli firmalarda görev aldı. Yol ve kavşak projelendirme ve uygulamaları, imar uygulamaları, sayısal harita üretimi ve altyapı projelendirme konularında çalışmalarda bulunmuştur.

Gençlik yıllarında çeşitli sivil toplum örgütlerinde (Teknik elemanlar derneği, Milli Gençlik Vakfı, Pîri Reis Haritacılar Derneği, Rumeliler Derneği) ve siyasi çalışmalarda (Refah Partisi İlçe Gençlik Kolları) görev aldı. 2001 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluşu ile birlikte siyasi çalışmalarını Ümraniye İlçe teşkilatında kesintisiz olarak sürdürdü.

1996 yılında üniversiteden mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş. (İGDAŞ) Genel Müdürlüğü'nde göreve başladı. Görevi süresince(G.I.S.) coğrafî bilgi sistemleri, sayısal harita proje üretimi, altyapı projelendirme, kontrol mühendisliği ve kalite yönetimi sistemi konularında çalışmalarda bulundu.1998 – 99 yılları arasında askerlik görevini Sakarya Taşkısığı’nda (265. kısa dönem) yaptı.

2014 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın sınavları ile A Grubu İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ünvanını aldı.

2010 yılında İstanbul Işık Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Master of Business Administrator (işletme yönetimi yüksek lisansı) dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Halen Gelişim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümünde doktora eğitimine devam etmektedir.

28 Mart 2004 Yerel seçimleri sonrası başlayan yeni dönemle birlikte önce 2 yıl kadar Özel Kalem Müdürlüğü görevini yaptıktan sonra, Ümraniye Belediye Başkanımız Sayın Hasan Can bey’in takdiri ile Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiş ve hâlen bu görevini sürdürmektedir. 2014 yılında Ak Parti meclis üyesi olarak Belediye Meclisine seçildi. Halen Ümraniye Belediyesi Zabıta, Basın Yayın, Halkla İlişkiler, Bilgi İşlem ve Özel Kalem Müdürlüklerinin koordinasyonunu yürütmektedir. 

İngilizce bilen Küçükkapdan evli ve iki çocuk babasıdır.

T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari