PROJELER
ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can Modoko Esnafıyla Bir Araya Geldi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can Modoko Esnafıyla Bir Araya Geldi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can Modoko Mobilyacılar Sitesi esnafıyla bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ile Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can Modoko Mobilyacılar Sitesi esnafıyla bir araya geldi.

Ümraniye’de vatandaşlarla bir araya gelmesinin ardından Ataşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ndeki bayrak törenine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can; Çakmak Merkez Camii’nde kılınan ikindi namazının ardından Çakmak Mahallesi Sosyal Yardımlaşma Derneğine giderek Ümraniyelilerle bir araya geldi; ardından Modoko Mobilyacılar Sitesi esnafını ziyaret etti. Modoko'da düzenlenen programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Başkan Hasan Can'ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Özçelik, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Özdemir, Maliki Ejder Batur ile Av. Mahmut Eminmollaoğlu ve Modoko esnafı katıldı.

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Özçelik programdaki konuşmasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu, 16 Nisan referandumunun önemini anlatarak, istikrarın sürmesi gerektiğini dile getirdi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, programda yaptığı konuşmada esnafların ülke ekonomisi açısından önemini dile getirerek; ilçedeki esnafa her zaman destek olduklarını dile getirdi. 16 Nisan referandumuna da değinen Başkan Hasan Can, Yeni Anayasa ve sistem hakkında bilgi vererek esnaftan "Evet” sözü aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş 16 Nisan’daki referandumla alakalı bilgi vererek,  "Önümüzdeki oylama siyasi bir seçim değil, bu seçimle bu ülkenin yeni sistemini oylayacağız. Ülkemizi ileriye götürecek yenilikler için bizler referandumun olumlu sonuçlanmasını istiyoruz" dedi.

Tarih : 10 Mart 2017
T.C. Ümraniye Belediye Başkanlığı -- Copyright 2014 ©beyaz.net, bilisim, network, web uygulamalari